Welcome
Üdvözlünk a London Life FRPG-n, az Európa második legnépesebb városára épülő szerepjáték oldalon! Tudtad-e, hogy 7 év és öt kontinens szakembereinek munkájával épült a London Eye? Vagy hogy a Harry Potter és a bölcsek kövét a helyi állatkertben is forgatták? London változatos és izgalmas nagyváros, rengeteg látnivalóval, ahol nincs megállás, csak úgy pezseg az élet. Nem számít hányszor látogatsz el ide, sosem tudhatod mit hoz a holnap Londonban. Mindig találsz valami újat, amit még nem tapasztaltál.Játssz velünk, alakítsd kedved szerint karaktered lehetőségekkel teli életét! Ha bajban vagy, fordulj bizalommal bármelyik Staff taghoz, akik mindenben segítenek majd.

London vár, regisztrálj most!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2011. július 25.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox
Latest topics

by Léon Salieri Yesterday at 9:02 pm

by Lana Evens Vas. Jan. 14, 2018 11:00 pm

by Vendég Vas. Jan. 14, 2018 5:52 pm

by Daniel Osmer Szomb. Jan. 13, 2018 2:27 pm

by Erin Pynlor Szomb. Jan. 13, 2018 5:56 am

by Vendég Csüt. Jan. 11, 2018 11:27 am

by Vendég Kedd Jan. 09, 2018 1:09 pm

by Vendég Vas. Jan. 07, 2018 9:41 pm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

My childhood and other stories

Témanyitás by Darrel Fridder on Vas. Feb. 14, 2016 4:25 pm

Egy kis könyv, mely gyerekkori naplóként is funkcionál, és a lelakatolt igazság található benne.

honey, I'm a monster

× play by :
Colin O'Donoghue

× kor :
36

× tartózkodási hely :
A hátad mögött

× foglalkozás :
Maffiózó

× hsz-szám :
122

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: My childhood and other stories

Témanyitás by Darrel Fridder on Vas. Feb. 14, 2016 5:55 pm

Október
29th, 1987
Kedves naplóm,
Tudom, hogy a naplóírás lányos dolog, de én akkor is ezt fogom csinálni. Muszáj leírnom valahova, hogy mi megy körülöttem. Nincsenek barátaim, így neked írom le, milyen rossz is nekem. Tudom, hogy te meg fogsz érteni, és nem adod tovább senkinek sem azt, amit megosztok veled. Innentől kezdve csak olyan dolgokat írok le, amikkel kapcsolatban tanácstalan vagyok, vagy egyszerűen csak mély nyomot hagyott bennem. Sok ilyen dolog van, és tudom, hogy még kicsi vagyok a legtöbb témához, de remélem, hogyha leírom ezeket a dolgokat, sokkal könnyebb lesz feldolgozni az életet.

D. Zachary Fridder
made by jazmine at atf

honey, I'm a monster

× play by :
Colin O'Donoghue

× kor :
36

× tartózkodási hely :
A hátad mögött

× foglalkozás :
Maffiózó

× hsz-szám :
122

Témanyitás by Darrel Fridder on Vas. Feb. 14, 2016 11:52 pm

November
6th, 1987
Kedves naplóm,
Ó, ha tudnád, hogy mi minden történt ma velem, soha el nem hinnéd, drága naplóm. Biztosan nevetnél rajtam, ha tudnál, de nem tudsz. Ezt fogom most kihasználni.
Ugye ma mentünk a nagyiékhoz látogatóba, mert ma van a nagymama szülinapja. Na, hát amikor odaértünk, nagyon furcsa dolgot láttam. A nagymama a nagypapi feje felé lendítette a palacsintasütőt. Pedig a nagypapi feje nem is volt forró, hogy sütni lehessen rajta palacsintát. Ellenőriztem, mikor észrevettek bennünket. A nagypapi feje inkább hideg volt, mint meleg. Mint a fagyi, amit most vettél elő a hűtőből. Vagy.. tudom már! Olyan hideg volt, mint a hóember feje, amit a nagypapival télen építünk és van neki orra répából, meg gombjai, meg szeme, meg... meg minden. Mindig rakok a fejére egy fazekat, amit a nagymama ad. De először ugye el kell mennem hozzájuk ahhoz, hogy hóembert építhessünk. Csak sajnos Németország messze van, és nem mehetek hozzájuk sűrűn. Pedig olyan jó lenne minden hétvégén ott lenni. A nagypapi biztos megtanítaná azt, hogy hogy kell megszerelni az autót, meg a tévét is. És mennénk együtt vadászni, meg horgászni is. Olyan jó lenne.
Jaj, de eltértem az eredeti történettől. Na akkor, ott tartottam, hogy a nagypapi feje nem is volt meleg. Miután megettük a nagymama tortáját, megkérdeztem a nagypapit, hogy miért akart a nagymama palacsintát sütni a fején, de anyáék leszidtak. Azt mondták, hogy ilyet nem illik megkérdezni. Nem értem azt se, hogy a nagymami erre miért ment ki a boltba, amikor a bolt nyitva sem volt akkor már. Tudom, mert mikor ideértünk, akkor zárt be az összes.
Szóval napló, kérlek segíts. Miért akart a nagymami palacsintát sütni a nagypapi fején? És miért nem szabad ezt megkérdezni a nagypapitól? Köszi a válaszokat előre is.

D. Zachary Fridder
made by jazmine at atf

honey, I'm a monster

× play by :
Colin O'Donoghue

× kor :
36

× tartózkodási hely :
A hátad mögött

× foglalkozás :
Maffiózó

× hsz-szám :
122

Témanyitás by Darrel Fridder on Hétf. Feb. 15, 2016 1:26 am

November
19th, 1987
Kedves naplóm,
Jaj, napló! Már megint nagyon érdekes dolog történt velem. Játszótéri balesetem volt egy hete. De figyelj csak, elmesélem neked részletesen is.
Szóval egy hete ugye elmentünk apuval a játszótérre. Tudod, arra a nagyra, ahol van az a nagyon jó hinta, ami csillag alakú, és nem csak előre hátra megy. Az a hinta a kedvencem, ezért azon akartam hintázni, de ott volt egy kövér nagyfiú, aki rajta ült a hintán már nagyon, de nagyon sok ideje. Én megkértem, hogy engedjen oda legalább egy kicsit, hogy én is tudjak hintázni, ne csak ő. Erre a fiú azt mondta, hogy az az ő hintája. De mivel az igazából nem is az ő hintája, és még volt rajta hely, felkapaszkodtam a hintára. A fiú nagyon mérges lett, és leszedett a hintáról. Utána pedig a homokozóba dobott, de csak ennyire emlékszem az egészből. Meg arra, hogy pár napja ébredtem fel itt, a kórházban. Azt mondta a doktor bácsi, hogy nagyon megütöttem a fejem, és hogy varrnom kellett. Vagy ők varrtak engem. Nem tudom, már nem emlékszem rá. Valami varrás volt. Állítólag beszakadt a fejem, vagy mi történt. Most meg alig emlékszem arra, hogy mi történt velem a sebesülésem után. Pedig le akartam írni neked mindent, hogy tudj róla te is. Vagyis most gyógyulok, anyuék meg dolgoznak.

D. Zachary Fridder

Ú, majdnem elfelejtettem leírni, hogy milyen csinosak a nővérkék ebben a kórházban. Nem olyanok ám, mint amikor a mandulámat vették ki. Akkor ilyen vén boszorkányok voltak. De itt olyan szépek. Még sosem láttam hozzájuk hasonló nővérkéket, pedig már sokszor voltam kórházban. Mellettük még a krumplifőzelék, meg a spenót is finomabb.
made by jazmine at atf

honey, I'm a monster

× play by :
Colin O'Donoghue

× kor :
36

× tartózkodási hely :
A hátad mögött

× foglalkozás :
Maffiózó

× hsz-szám :
122

Témanyitás by Darrel Fridder on Szer. Jún. 22, 2016 8:34 am

Június
23th, 1994
Kedves naplóm,
Ma van a szülinapom! A világ legrosszabb napja ez, de legalább a szüleim nincsenek itthon. Hú, basszus de rég írtam ebbe a naplóba. Most is csak nagyon unatkozom. Itt ülök a sarki hamburgeresnél, és örülök, ha a tulaj felköszönt, elvégre más már nem fog. Azért neki megköszöntem, ő legalább nem felejtette el. Ez a hambi is ingyen van pont ezért. Még gyertyát is szúrt bele. Egyébként én is fel szoktam köszönteni. Rendes fickó. Talán veszek magamnak valami ajándékot is. Ki tudja? Úgy emlékszem, maradt egy kis pénzem a múlt havi kaja befizetésből. Egy DVD pedig senkinek sem árt meg. Anyámék sem szólhatnak rám, mert visszaszólok. Tinédzserkor, én így szeretlek. Na de nem rizsázok, mert már magam is unom ezt a sok maszlagot.

D. Zachary Fridder
made by jazmine at atf

I am the

Safe Weapon

honey, I'm a monster

× play by :
Colin O'Donoghue

× kor :
36

× tartózkodási hely :
A hátad mögött

× foglalkozás :
Maffiózó

× hsz-szám :
122

Témanyitás by Darrel Fridder on Hétf. Júl. 18, 2016 8:13 pm

Július
30th, 1987
Kedves naplóm,
Napló, napló, napló... Na jó, mi a francot csinálok? Miért nem égetem el ezt a szart? Legalább nem maradna semmiféle emlékem arról a rohadék gyerekkoromról. Van egy olyan érzésem, hogy mostanában nem vagyok önmagam. Egyre többször jut eszembe, hogy írjak a naplóba, de az milyen ciki már, ha egy fiú naplót ír. Jó, mondjuk az ismerőseimnek nem mondtam soha, és nem is tudnak róla emiatt. Nem is tudhatják, de igazából, ha tudnának róla, sem lenne nagy baj, mert sosem érdekelt, hogy mit gondolnak rólam. Úgyis félnének tőlem utána is.

Múltkor volt egy autóbalesetem. Azóta érzem egyre többször, hogy írnom kellene. Megműtötték a fejem. Valami baj volt az agyammal... nem mintha ez mindig is másként lett volna. Sosem voltam teljesen százas. Mindegy, nem ez a lényeg. A baleset óta egyre többször hallok hangokat. Fogalmam sincs, hogy miért, de van, hogy azt érzem, mintha valaki megszólítana, utasítgatna. Ez elég furcsa és bosszantó is egyben. Nem igazán szeretem, ha parancsolgatnak nekem. Általában én csicskáztatok másokat, nem pedig fordítva. Most meg fogalmam sincs, hogy mi van velem, meg a fejemmel, de tuti nem vagyok százas. Teljesen kétségbe vagyok esve. Anyáméknak nem akarom elmondani, mert úgysem érdekelné őket, de valakinek muszáj. Mások hülyének néznének, de te nem. Napló, kérlek téged, hogy segíts gyorsan. Mi a fenét tegyek? Tanácstalan vagyok, és fogalmam sincs, hogy mi a teendő. Dilidokihoz meg nem akarok menni... Valami megoldás csak van, nem?

D. Zachary Fridder

Oh, a nevemet is meg akarom változtatni. Eddig mindenki Zachie-nek hívott, csak a szüleimnek voltam Relly, illetve Darrel. Most meg egyre inkább akarok Darrel lenni. Ezt sem értem igazán. Eddig teljesen jól elvoltam a Zachary-vel. A memóriám pedig elvileg nem sérült meg.. Legalábbis a balfék dokik ezt mondták.

made by jazmine at atf

I am the

Safe Weapon

honey, I'm a monster

× play by :
Colin O'Donoghue

× kor :
36

× tartózkodási hely :
A hátad mögött

× foglalkozás :
Maffiózó