Üdvözlünk a London Life FRPG-n, az Európa második legnépesebb városára épülő szerepjáték oldalon! Tudtad-e, hogy 7 év és öt kontinens szakembereinek munkájával épült a London Eye? Vagy hogy a Harry Potter és a bölcsek kövét a helyi állatkertben is forgatták? London változatos és izgalmas nagyváros, rengeteg látnivalóval, ahol nincs megállás, csak úgy pezseg az élet. Nem számít hányszor látogatsz el ide, sosem tudhatod mit hoz a holnap Londonban. Mindig találsz valami újat, amit még nem tapasztaltál.Játssz velünk, alakítsd kedved szerint karaktered lehetőségekkel teli életét! Ha bajban vagy, fordulj bizalommal bármelyik Staff taghoz, akik mindenben segítenek majd.

London vár, regisztrálj most!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2011. július 25.

Latest topics

by Erin Pynlor Szomb. Dec. 09, 2017 7:14 pm

by Vendég Szomb. Dec. 09, 2017 8:25 am

by Danica H. Coy Pént. Dec. 08, 2017 11:36 pm

by Erin Pynlor Csüt. Dec. 07, 2017 6:06 pm

by Hugo Norton Kedd Dec. 05, 2017 10:59 pm

by Daniel Osmer Vas. Dec. 03, 2017 8:52 am

by Lana Evens Csüt. Nov. 30, 2017 8:47 am

by Daniel Osmer Kedd Nov. 28, 2017 7:01 pm

Share| .

a legjobb zenekar EVER

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
honey, i'm forever young
× play by :
the incredible miss ella eyre ×
× kor :
20
× tartózkodási hely :
london ×
× foglalkozás :
tanuló ×
× hsz-szám :
29

TémanyitásTárgy: a legjobb zenekar EVER Csüt. Jan. 19, 2017 7:57 pm

valamilyen cuki név

Will Higginson • 23-25 év • bármelyik csoport

• Ismertető: Sosem gondoltam volna, hogy egy évet halasztani az egyetem előtt ennyire megéri majd. És bizony azt sem gondoltam volna, hogy éppen egy olyan emberrel leszek majd egy bandában, mint Te. 
Fogalmam sincs hogy csinálod, de olyan ember vagy, akinek a közelében nem lehet nem jókedvűnek lenni. (Mellesleg nem gond, ha bizonyos tudatmódosító szerek hatása alatt állsz 24/7-ben, én nem ítélkezem.) A zenélés egy hatalmas buli veled, az életet nem veszed elég komolyan, de éppen ez a vonzó benned. Persze csak barátként. #Friendzone
Fogalmam sincs egy év múlva vajon végre elhatározom-e magam és elkezdek-e egyetemen tanulni. Egy azonban biztos: irtóra szeretek hétről hétre Veled és a bandával próbálni. És bizony ezt jelenleg nem adnám fel semmiért.

(Nem szeretnék túl sok mindent megszabni a karakterrel kapcsolatban. Bármilyen ötletre, kérésre, óhajra, sóhajra nyitott vagyok - csak az uram ne tudja meg, hihi.
A pb természetesen változtatható, de azért jó lenne, ha előtte megbeszélnénk a dolgot. Különben meg ha megérkezel, PM-ben bármikor megtalálsz.)

a csodás neved

André Hamann • 23-25 év • bármelyik csoport

• Ismertető: Na kinek van a legszexibb gitárosa a világon? Bizony, nekem! (Bár ezt soha, de soha nem fogom bevallani, tekintve, hogy az én drága Benjaminom még a végén eltüntet az élők sorából.) És különben is, a külső nem minden, Te azonban előszeretettel kihasználod az adottságaidat, egy-egy koncertünk után, amikor a rajongólányok nyálukat csorgatva loholnak utánad.
Nem sokat tudok rólad. Hogy voltak-e nagy terveid, amelyek nem jöttek össze, hogy volt-e komolyabb célod az életben annál, hogy egy maroknyi semmittevő fiatallal együtt szűkös pub-okban és egyéb sötét helyeken gitározz. Mindenesetre egy biztos, irtó jó vagy abban, amit csinálsz, és ha egyszer felfedeznek bennünket, még karriert is csinálhatsz.

(Vele kapcsolatban sem szeretnék túl sok mindent megszabni, csak annyit szeretnék, hogy gyere-gyere! :3 Ha megérkeztél, nyugodtan dobj meg egy PM-el.)

rád bízom a nevet

Adam Gallagher • 23-25 év • bármelyik csoport

• Ismertető: A változatosság kedvéért még több pasi vesz körül. Veled egyetemben, ugyanis Te vagy az a srác, akinek a kocsmájában a legtöbbször megfordulunk, mint zenekar. Te szereted, ha nálad énekelek, én szeretem figyelni, ahogyan italok tucatjait készíted el a megrendelőiknek. Többet tudsz rólam mint bárki más, mégis igyekszem csak úgy gondolni rád, mint egy jó barátra, olyankor is, amikor úgy tűnik, nem vagy az.
Tudok a csodaszép ex-menyasszonyodról, aki elhagyott téged, még mindig nem értem miért, hiszen csak rád kell nézni. Élvezed az életet, van egy jól menő bárod, és a csajok ölni tudnának érted. Mondd csak, tényleg boldog vagy?

(Továbbra sem szeretnék megszabni túl sok mindent, nagyon örülnék neki, ha érkezne a karakter. A részletekről - ha szeretnél részleteket -, nyugodtan beszélhetünk. Egy PM az ára! Razz )

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

a legjobb zenekar EVER

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» -= Masamune műhelye =-
» Dohányföldek
» Teknősök Kódexe
» Ninja akadémia
» Legjobb április zsebszövegek