Üdvözlünk a London Life FRPG-n, az Európa második legnépesebb városára épülő szerepjáték oldalon! Tudtad-e, hogy 7 év és öt kontinens szakembereinek munkájával épült a London Eye? Vagy hogy a Harry Potter és a bölcsek kövét a helyi állatkertben is forgatták? London változatos és izgalmas nagyváros, rengeteg látnivalóval, ahol nincs megállás, csak úgy pezseg az élet. Nem számít hányszor látogatsz el ide, sosem tudhatod mit hoz a holnap Londonban. Mindig találsz valami újat, amit még nem tapasztaltál.Játssz velünk, alakítsd kedved szerint karaktered lehetőségekkel teli életét! Ha bajban vagy, fordulj bizalommal bármelyik Staff taghoz, akik mindenben segítenek majd.

London vár, regisztrálj most!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2011. július 25.

Latest topics

by Erin Pynlor Szomb. Dec. 09, 2017 7:14 pm

by Vendég Szomb. Dec. 09, 2017 8:25 am

by Danica H. Coy Pént. Dec. 08, 2017 11:36 pm

by Erin Pynlor Csüt. Dec. 07, 2017 6:06 pm

by Hugo Norton Kedd Dec. 05, 2017 10:59 pm

by Daniel Osmer Vas. Dec. 03, 2017 8:52 am

by Lana Evens Csüt. Nov. 30, 2017 8:47 am

by Daniel Osmer Kedd Nov. 28, 2017 7:01 pm

Share| .

Claire Wilson - ikernővérem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
honey, I'm stronger than ever
× play by :
Lauren Cohan
× kor :
25
× tartózkodási hely :
London
× foglalkozás :
Fejvadász
× hsz-szám :
125

TémanyitásTárgy: Claire Wilson - ikernővérem Kedd Jan. 31, 2017 12:13 am

Claire Wilson

Lauren Cohan • 25 év • we can buy the stars

• Ismertető: Ó, drága kedves nővérem, hol is kezdjem? Talán az anyaméhben? Már ott is az idegeimre mentél, te voltál a dráma királynő, én meg aki fel akarta kötni magát miattad a köldökzsinórral. Majdnem sikerült, de neked muszáj volt hisztizni, ugye? Vagy a gyerekkornál? Mindig is te voltál anya szeme fénye, nem voltunk azok a tipikus egybe öltöztetett ikrek, te mindig megkaptad a kihisztizett rózsaszín tütüt, még én inkább azért rinyáltam, hogy hadd kaphassak farmert és pólót, de az amit én akartam az valahogy sosem jutott el anyáék tudatához. Mindig is versengő szellem voltál, most is az vagy, én meg túl makacs ahhoz, hogy feladjam. Konfliktusok ezrei vannak kötünk, hisz imádsz mindig a középpontban lenni, tiéd kell legyen mindig a rivalda fény. Esküszöm ha egyszer férjhez találok menni, akkor is ki fogod hisztizni, hogy rólad szóljon a nap. Talán ezért is kezdtem én tiniként lázadni, és rossz társaságokba kerülni, hogy végre rám is figyeljenek. De persze mit érte el vele? Belőled modell lett, elismert és mindenki imád, még belőlem fejvadász, és még mindig fújunk egymásra, mint két macska. Bár sokszor aggódom érted, hisz hajunk hosszán kívül minden porcikánk egyforma ami nem túl előnyös ha az embert üldözik és van egy hasonmása a címlapokon...
Nagyon várlak "kedves" nővérem, azt a csipkelődő humorod és, hogy mindig alám akarsz tenni. De hisz ez a nagy tesók dolga Wink

Claire Wilson - ikernővérem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» St. Claire Hospital
» Davina Claire - készül
» Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily
» Davina Claire
» Claire Trammont