Üdvözlünk a London Life FRPG-n, az Európa második legnépesebb városára épülő szerepjáték oldalon! Tudtad-e, hogy 7 év és öt kontinens szakembereinek munkájával épült a London Eye? Vagy hogy a Harry Potter és a bölcsek kövét a helyi állatkertben is forgatták? London változatos és izgalmas nagyváros, rengeteg látnivalóval, ahol nincs megállás, csak úgy pezseg az élet. Nem számít hányszor látogatsz el ide, sosem tudhatod mit hoz a holnap Londonban. Mindig találsz valami újat, amit még nem tapasztaltál.Játssz velünk, alakítsd kedved szerint karaktered lehetőségekkel teli életét! Ha bajban vagy, fordulj bizalommal bármelyik Staff taghoz, akik mindenben segítenek majd.

London vár, regisztrálj most!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2011. július 25.

Latest topics

by Erin Pynlor Szomb. Dec. 09, 2017 7:14 pm

by Vendég Szomb. Dec. 09, 2017 8:25 am

by Danica H. Coy Pént. Dec. 08, 2017 11:36 pm

by Erin Pynlor Csüt. Dec. 07, 2017 6:06 pm

by Hugo Norton Kedd Dec. 05, 2017 10:59 pm

by Daniel Osmer Vas. Dec. 03, 2017 8:52 am

by Lana Evens Csüt. Nov. 30, 2017 8:47 am

by Daniel Osmer Kedd Nov. 28, 2017 7:01 pm

Share| .

Annabell Oventhall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Vendég

TémanyitásTárgy: Annabell Oventhall Vas. Feb. 12, 2017 8:57 pm

Annabell Oventhall

Maria Domark • 22-23• power and control

• Ismertető:
Nem tudom, pontosan mi vonzott bennünket egymáshoz az egyetemen. Lehet, az, hogy megértettük, mit jelent a hatalmas szülői elvárás, ami lassacskán összenyomással fenyegetett mindkettőnket. Lehet, egyszerűen csak hozzászoktunk a luxushoz, és egyikünk sem akarta alább adni, mint amihez hozzászokott. Vagy csak mindketten kellőképpen deviánsak és hedonisták vagyunk, hogy kiegészítsük a másikat, és jól érezzük magunkat egymás társaságában.

Tagadhatatlan; piszkosul jól működtünk. Mindketten ambiciózus, intelligens emberek vagyunk: a második év elejére már vitákat és választásokat nyertünk. Mi voltunk az egyetem sztárpárja… Pár. Vicces. A kapcsolatunk sosem volt kizárólagos, és elsősorban a testiségről szólt, bár elismerem, jobban megnyíltam feléd, mint bárki más felé életemben. Mégis, amikor végeztem és lediplomáztam, azt hittem, itt lesz a vége. Valamennyire tévedtem.

Nem sokkal később feltűntél Londonban. Ügyész lettél, fiatal korod ellenére. Nem is csodálkozom rajta. Zseniálisan vitázol, pillanatok alatt, kegyetlenül darálod be az ellenállást. A Legfőbb Ügyész hivatalában dolgozol, és már most hagynak nagy profilú ügyeket kezelni. És a "kapcsolatunk"? hetente egyszer fölhívsz, vagy én téged, és együtt töltünk egy vagy két éjszakát. Semmi hivatalos. De még mindig piszkosul jó.

//A leírásból látható, hogy – legalábbis eleinte – semmiképpen nem szeretnék mély, romantikus szálat a karakterek között. A kapcsolatukat főleg a testiség, és egy ebből következő, érzelmi intimitás uralja, de mivel a jelenlegi helyzet mindkettőjüknek megfelelő, abban beálló változásig nem sok értelme lenne azt felrúgni. Az avatar-alanyt megtárgyalhatjuk, ha semmiképpen nem akarja az illető.
Ó, és természetesen nagyon várom!//

Vissza az elejére Go down

Annabell Oventhall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Annabell Windbreeze / Hinari /