Üdvözlünk a London Life FRPG-n, az Európa második legnépesebb városára épülő szerepjáték oldalon! Tudtad-e, hogy 7 év és öt kontinens szakembereinek munkájával épült a London Eye? Vagy hogy a Harry Potter és a bölcsek kövét a helyi állatkertben is forgatták? London változatos és izgalmas nagyváros, rengeteg látnivalóval, ahol nincs megállás, csak úgy pezseg az élet. Nem számít hányszor látogatsz el ide, sosem tudhatod mit hoz a holnap Londonban. Mindig találsz valami újat, amit még nem tapasztaltál.Játssz velünk, alakítsd kedved szerint karaktered lehetőségekkel teli életét! Ha bajban vagy, fordulj bizalommal bármelyik Staff taghoz, akik mindenben segítenek majd.

London vár, regisztrálj most!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2011. július 25.

Latest topics

by Erin Pynlor Szomb. Dec. 09, 2017 7:14 pm

by Vendég Szomb. Dec. 09, 2017 8:25 am

by Danica H. Coy Pént. Dec. 08, 2017 11:36 pm

by Erin Pynlor Csüt. Dec. 07, 2017 6:06 pm

by Hugo Norton Kedd Dec. 05, 2017 10:59 pm

by Daniel Osmer Vas. Dec. 03, 2017 8:52 am

by Lana Evens Csüt. Nov. 30, 2017 8:47 am

by Daniel Osmer Kedd Nov. 28, 2017 7:01 pm

Share| .

boom boom shot you dead

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
honey, I'm chasing the sun
× play by :
Naressa Valdez
× kor :
27
× tartózkodási hely :
london
× foglalkozás :
fotós
× hsz-szám :
21

TémanyitásTárgy: boom boom shot you dead Hétf. Júl. 17, 2017 11:03 pm

csodás neved

Gerald 'G-Eazy' Gillum • 28 év • bármelyik csoport

• Ismertető: Ha tudtam volna, hogy feleséged van, nem hagyom, hogy megcsókolj azután a bizonyos buli után, a sötét parkolóban és nem nyitok ajtót, amikor részegen megjelensz a küszöbömön, azt állítva, hogy minden porcikáddal kívánsz. Azt sem erőltettem volna, hogy a másnap reggelt is együtt töltsük az ágyban.
Ha a feleséged tudná, mit művelsz a háta mögött, talán hamarabb szemben találnád magad egy válóperes ügyvéddel, mint gondolnád. Engem pedig a hetedik pokolig átkozna, sőt elintézné, hogy soha többé ne legyen egyetlen kliensem sem és a fotós karrierem nagyon hamar derékba törne.
Ha tudnád, hogy beléd szerettem, vajon ugyanazzal a pimasz mosollyal és vetkőztető pillantással méregetnél, mint előtte? Vagy Te csak a vadászatnak azt a részét élvezed, amíg az áldozatod minden porcikájával az életéért küzd, aztán amikor megszerezted, amit akartál, hagyod, hogy darabokra tépett szívvel, saját vérében fekve hűljön ki?

Ha megérkezel, mindenképpen dobj meg egy kővel PM-el, hogy megbeszélhessük a részleteket. Bármilyen ötletre nyitott vagyok, egyedül a play by-ról nem alkudozom (nagyon-nagyon szeretném, ha Gerald arcával hozná valaki).
És hát... gyere, gyere!

Felhasználó profiljának megtekintése

boom boom shot you dead

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» The Walking Dead - Élőhalottak # FRPG
» [Küldetés] WANTED - Dead or alive