Welcome
Üdvözlünk a London Life FRPG-n, az Európa második legnépesebb városára épülő szerepjáték oldalon! Tudtad-e, hogy 7 év és öt kontinens szakembereinek munkájával épült a London Eye? Vagy hogy a Harry Potter és a bölcsek kövét a helyi állatkertben is forgatták? London változatos és izgalmas nagyváros, rengeteg látnivalóval, ahol nincs megállás, csak úgy pezseg az élet. Nem számít hányszor látogatsz el ide, sosem tudhatod mit hoz a holnap Londonban. Mindig találsz valami újat, amit még nem tapasztaltál.Játssz velünk, alakítsd kedved szerint karaktered lehetőségekkel teli életét! Ha bajban vagy, fordulj bizalommal bármelyik Staff taghoz, akik mindenben segítenek majd.

London vár, regisztrálj most!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2011. július 25.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox
Latest topics

by Léon Salieri Yesterday at 9:02 pm

by Lana Evens Vas. Jan. 14, 2018 11:00 pm

by Vendég Vas. Jan. 14, 2018 5:52 pm

by Daniel Osmer Szomb. Jan. 13, 2018 2:27 pm

by Erin Pynlor Szomb. Jan. 13, 2018 5:56 am

by Vendég Csüt. Jan. 11, 2018 11:27 am

by Vendég Kedd Jan. 09, 2018 1:09 pm

by Vendég Vas. Jan. 07, 2018 9:41 pm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

rina && sangbae

Témanyitás by Yang Sangbae on Csüt. Aug. 03, 2017 6:39 pm

Rina & Sangbae

Fura erzes volt azzal a tudattal felkelni, hogy ez volt az utolso munkanapja a fentebb emlegetett starbucksban, amit olyan harom es fel honapig szinte mar a masodik lakasanak tekintett. Igyekezett nem gondolni erre, ahogy a cseszeket es poharakat torolgette, igyekezett nem gondolni erre, ahogy vegre tokeletesre igazitotta a sotetzold kotenyt a derekan es igyekezett nem gondolni erre akkor, amikor a delutani csucsido vegre elkezdodott es a kliensek hirtelen hosszu sorokban kezdtek el kigyozni, a lokal pedig ezer es egy kulonbozo hanggal telt meg, radasul akkora hangzavart hozva ezzel letre, hogy Yang Sangbae joforman a sajat gondolatait sem hallotta mar. Fura erzes volt, hogy elmeje szinte magatol ignoralta a kivancsi pillantasokat, amik a tetovalasokat furkesztek a karjain, vagy a lenszokere festett hajat, amin meg atutott elozo, sotetkek szine. Valahogy olyan erzes volt ez, mintha kiragadtak volna terbol es idobol, egyszerre felemelo es nyomaszto, legalabb annyira, mint amikor honapokkal korabban megtudta, hogy pont az szurta hatba, akire a legjobban szamitott.
Akire az eletet is rabizta volna.
Akit szeretett.
Pillantasa a kezfejen ektelenkedo egesnyomra teved es nem birja megallni, hogy fajdalmasan fel ne nyikkanjon; meg ha nem is a fizikai fajdalom emleke az, ami bantja, vagy a kezen elnyomott cigaretta, sokkal inkabb a naivitasa faj, hogy hitt valakinek, aki egesz vegig csak kihasznalta, visszaelt a bizalmaval, baratsagaval es platonikus erzelmeivel iranyaban, mintha egesz vegig csak azt tervezte volna, hogy hatba szurja.
- Sangbae... A vendegek varnak. - Valaki konyoke fajdalmasan vagodik a bordai koze, sikeresen visszarantva ot ezzel a jelenbe; es o a msodperc egy toredeke alatt rendezi vissza vonasait a tole elvart, professzionalisan szivelyes mosolyra es fordul az ebenfekete haju lany fele, aki minden bizonnyal mar turelmetlenul vart arra, hogy valaki felvegye vegre a rendeleset.
- Hello, mit adhatok? - Eddig egesz jol megy, Sangbae, csak ne baszd ezt el meg jobban.
Es igyekszik nem foglalkozni azzal, hogy a munkatarsa pillantasa szinte mar lyukat eget a tarkojaba; elvegre is ez az utolso munkanaja itt, akkor igazabol ki a faszt erdekel, mit es hogy csinal? De most komolyan. Meg ot sem igazan erdekelte, hiszen ha fejre is allt volna,
akkor is kirugjak, akkor miert torte volna magat?

WHO ARE YOU TO JUDGE THE LIFE I LIVE? I AM NOT PERFECT AND I DON'T HAVE TO BE; BEFORE YOU START POINTING FINGERS, MAKE SURE YOUR HANDS ARE CLEAN.

honey, I'm down the line

× play by :
woo ji ho

× kor :
25

× tartózkodási hely :
london

× hsz-szám :
8

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: rina && sangbae

Témanyitás by Rina Nakashima on Szomb. Aug. 26, 2017 1:36 am

Sangbae & Rina
Nincs is jobb, mint egy jó kis délutáni plázázás! Ezúttal egyedül, mert egyik csajszi sem ért rá. Nem gond, legalább nem halásszák el előlem a legjobb darabokat. Nem mintha lenne rá esélyük, ha egy-egy ruhadarab megtetszik és akarom magamnak, úgyis megszerzem. Nem is nagyon szoktak az utamba állni, ismernek már ennyire, de ha megpróbálják, akkor is megvannak rá az eszközeim, hogy végül én kerüljek ki győztesen és az enyém lesz az áhított darab. Elég csak "teljesen jó szándékúan" meggyőzni őket, hogy nem épp a legelőnyösebb oldalukat hangsúlyozza ki és máris lemondanak róla, miután néhány másodpercig csüggedten méregetik magukat a tükörben és azt látják  ők is, hogy az adott darab bizony előnytelenül hangsúlyozza a kicsi mellüket, a vastag combjukat, a derekukon lévő felesleget vagy épp, amivel a leginkább elevenükbe lehet találni és a ruha végül az enyém lesz.
Ma azonban csak egyedül nézelődöm. Természetesen a plázában nem megyek be minden szakadt boltba, csak a minőség, a márka érdekel. Fontos a jó megjelenés. Modell vagyok, nem jelenhetek meg akármilyen szedett-vetett göncökben az utcán sem, ha már a plakátokon, magazinokban csinos, drága ruhákban tündöklök. Szerencsére a pénz sem jelent akadályt. Van saját keresetem, de apám is küld pénzt bőségesen, amennyit csak akarok.
Hosszú időt vesz igénybe megtalálni a megfelelő darabokat, de végül természetesen elégedetten távozom, néhány új darabbal és a nap lezárásaként merre is vehetném az utamat, mint egy Starbucksba? Egy jó kávé, elvitelre, pont tökéletes lesz. A sor elég nagy, de csak sikerül kiállnom azt is. Viszont mikor én következnék és leadnám a rendelést, mintha a kiszolgálósrác, egy ázsiai, szökés hajú, valószínűleg koreai krapek eléggé elkalandozna és nem igazán akarja felvenni a rendelésem. Már épp azon vagyok, hogy valahogy felhívom magamra a figyelmét, mikor a kollégája oldalba böki és végre hajlandó velem is foglalkozni. Épp ideje volt már.
- Szia! Egy latte macchiatót szeretnék kérni, elvitelre - adom le a rendelésem és várom, hogy konstatálja és nekiálljon elkészíteni azt, majd a végén kitöltse a szokásos papírpohárba és ráírja a nevem, miután megkérdezte azt. Aztán fizetés után a kávémmal együtt már itt sem vagyok. Így szokott legalábbis menni általában. Gondolom most is így lesz. Legalábbis nagyon-nagyon remélem.

You know I am the best

honey, I'm on my cloud

× play by :
Kitagawa Keiko

× kor :
24

× tartózkodási hely :
London

× foglalkozás :
modell, színésznő

× hsz-szám :
23

Témanyitás by Yang Sangbae on Csüt. Jan. 04, 2018 1:15 am

Rina & Sangbae

Utalom a kibaszott munkam.
A sok hisztis tinedzsert, a munkatarsaimat, az egesz szar kaves bizniszt, meg annak ellenere is, hogy mindenki bevallasa szerint eleg jo voltam abban, amit csinaltam - pedig biztos voltam abban, hogy hazudnak, mert ha ennyire jo lennek, miert akarnanak kirugni? Marmint azon kivul, hogy epp kurvara nem erdekel a munkahelyi etikett es szabalyzat, es az ejjeli shifteken ketsegtelenul pofatlan voltam a vendegekkel, de csak mert a tobbseguk reszegen kovalygott be ide, aztan meg fenyegetozott, hogy osszetori az arcom, ha nem fogok egyuttmukodni.
Azzal a multtal, ami nekem van, mindenki nehezen viselne az ilyet; elvegre is nem szoktam meg, hogy kibaszott labtorlo legyek, amibe minden senkihazi beletorolheti a labat, es gyakran kedvem volt visszaugatni - ettol igazabol csak az tartott vissza, hogy az angolt olyan eros koreai akcentussal beszelem, hogy rengeteg mindent nem ertettek volna meg abbol, amit mondok, masreszt meg a fenenek volt kedve veszekedni, meg utana magyarazkodni a rendorsegnek, hogy nem en vagyok az eletkeptelen szardarab.
Lapozzunk.
A bordaim koze vago konyok elegge eszhez terit; a leheto legprofesszionalisabb mosolyommal fordulok a sorban varakozo lanyhoz, hogy felvegyem a rendeleset, es csak egy apro biccentessel konstatalom, hogy oke, felfogtam - es bar kedvem lenne lebaszni a munkatarsam, mert egyaltalan nincs sor, inkabb csak csendben vegzem a munkam es keszitem el a vart kavet, vagy legalabbis keszitenem, ha nem jutna eszembe fel uton, hogy megkerdezzek egy rendkivul fontos dolgot a kesobbi reklamaciok elkerulese vegett.
- Szojatejjel szeretned vagy simaval? - Es nagyon imadkozom, hogy ne szojatejjel akarja, mert mar elkeszitettem simaval, de hat a kliens ha fizet, akkor elvar, igy inkabb rakerdezek, azzal a gondolattal, hogy legfeljebb lesz egy ingyenes, leselejtezett kavem, hogy valahogy tuleljem a kovetkezo par orat, amig az utolso muszakom veget nem er. Es amikor visszafordulok a lanyhoz, akkor veszem csak eszre, hogy megint egyedul vagyok - es csak az istenek tudjak, hogy mennyire banom epp, hogy nem egy Costaban vagy Subwayben dolgozok, ahol temelhetoleg legalabb normalis munkatarsaim lennenek. Bruh.

WHO ARE YOU TO JUDGE THE LIFE I LIVE? I AM NOT PERFECT AND I DON'T HAVE TO BE; BEFORE YOU START POINTING FINGERS, MAKE SURE YOUR HANDS ARE CLEAN.

honey, I'm down the line

× play by :
woo ji ho

× kor :
25

× tartózkodási hely :
london

× hsz-szám :
8