Üdvözlünk a London Life FRPG-n, az Európa második legnépesebb városára épülő szerepjáték oldalon! Tudtad-e, hogy 7 év és öt kontinens szakembereinek munkájával épült a London Eye? Vagy hogy a Harry Potter és a bölcsek kövét a helyi állatkertben is forgatták? London változatos és izgalmas nagyváros, rengeteg látnivalóval, ahol nincs megállás, csak úgy pezseg az élet. Nem számít hányszor látogatsz el ide, sosem tudhatod mit hoz a holnap Londonban. Mindig találsz valami újat, amit még nem tapasztaltál.Játssz velünk, alakítsd kedved szerint karaktered lehetőségekkel teli életét! Ha bajban vagy, fordulj bizalommal bármelyik Staff taghoz, akik mindenben segítenek majd.

London vár, regisztrálj most!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2011. július 25.

Latest topics

by Erin Pynlor Szomb. Dec. 09, 2017 7:14 pm

by Vendég Szomb. Dec. 09, 2017 8:25 am

by Danica H. Coy Pént. Dec. 08, 2017 11:36 pm

by Erin Pynlor Csüt. Dec. 07, 2017 6:06 pm

by Hugo Norton Kedd Dec. 05, 2017 10:59 pm

by Daniel Osmer Vas. Dec. 03, 2017 8:52 am

by Lana Evens Csüt. Nov. 30, 2017 8:47 am

by Daniel Osmer Kedd Nov. 28, 2017 7:01 pm

Share| .

Detective ... who's more than that

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
honey, I'm stronger than ever
× play by :
Mélanie Laurent
× kor :
33
× tartózkodási hely :
London
× foglalkozás :
kriminálpszichológus
× hsz-szám :
6

TémanyitásTárgy: Detective ... who's more than that Hétf. Okt. 23, 2017 11:49 am

Mark (vezetéknév választható)

Ewan McGregor (alkuképes) • 35-40 • power and control

• Ismertető: Az exem vagy, három évig együtt éltünk egy gyönyörű lakásban a belvárosban. Tavaly azonban közösen döntöttünk abban, hogy szakítunk, ami mindkettőnk számára nehéz volt. Nem mintha azóta ne látnánk egymást, hiszen mindketten a rendőrségen dolgozunk, te nyomozó vagy, én kriminálpszichológus. Ismerjük egymás minden porcikáját, szerettük egymást, mégis valamiért erre jutottunk. Talán mindketten féltünk attól, hogy elérkezünk valami komolyabb lépésig, amely megváltoztatja az életünket?!
Nemrégiben felkerestél, a segítségemet kérted egy ügyedben, amiről valójában le vagy tiltva. Felfüggesztettek téged azért, mert fegyverrel fenyegettél meg valakit. Ez nem vall rád, Mark! Én tudom, hogy nemhiába teszel ilyesmit, nem gyanúsítgatsz senkit kedvtelésből, nem tűröd el azt, ha valaki megússza a börtönt. Én is ezt vallom, így érzek, hasonló gondolkodásúak vagyunk, ezért is szerettünk egymásba. Amikor beszélgetek veled, az egy különlegesség. Hezitáltál, hozzám jöttél, én pedig igent mondtam arra, hogy segítek neked. Mindenképp melletted állok, hiszen jól ismerlek! Megannyi szép és szomorú emlék fűz minket össze, azt hittem, a szerelmem irántad kihűlt teljesen, de hetek óta egyre többet gondolok rád. Te hogy vagy ezzel? Fél éve volt egy férfi, akivel flörtöltem, de nem volt több ennél. Találtál esetleg valaki mást, aki boldoggá tesz, akiért bármit megtennél?

Utóirat: Néhány apróság említésképpen... Nem szeretnék átmenni nyáltengerbe fulladt szerelmi drámába. Az rajtunk múlik, hogy hova-merre visszük a karaktereinket, lehetne ez is egy újabb karakterfejlődés, hogy rájöjjünk, mekkora idióták voltunk vagy arra is, hogy nem szabad újra együtt lennünk. A PB változtatható, a vezetéknév alkotóra van bízva, ahogyan a múltja, miért lett épp rendőrnyomozó..etc. Gyere, hozz magaddal egy rendőrkutyust is (elolvadok tőlük)! Cool

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Detective ... who's more than that

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal